O NAS

Poznaj nasz zespół

Dagmara Rembiszewska (Butalewicz)
- mgr kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Już w trakcie studiów podjęłam pracę jako kosmetolog w renomowanym salonie kosmetycznym. W trakcie tej pracy ugruntowałam swoją wiedzę teoretyczną, rozszerzając ją o cenną praktykę zawodową. Uczestniczę w szkoleniach i kongresach kosmetycznych, m.in. w organizowanych przez Polskie Towarzystwo Lekarskie „Medycyna Estetyczna i Anti-Aging“. Decyzja o wyborze zawodu była dla mnie naturalna, dojrzewała wraz ze mną. Dzięki rodzicom lekarzom wyniosłam z domu nie tylko wrażliwość na problemy zdrowotne, ale również przekonanie, że troska o własne ciało jest naszym obowiązkiem. 

Iwona Bruna-Szulkowska
- mgr kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ekspert od makijażu permanentnego. Osoba chłonna wiedzy wciąż rozszerza zakres swojej wiedzy poprzez udział w licznych pokazach oraz szkoleniach.

Danuta Kohnke
- kosmetolog

Absolwentka Centrum Nauki i Biznesu w Gdyni – Technik Usług Kosmetycznych. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Masaż twarzy w jej wydaniu to prawdziwy relaks. Ukończyła wiele kursów specjalistycznych. Specjalizuje się w microblandingu i stylizacji brwi

Weronika Szymichowska
- kosmetolog

Weronika Szymichowska to młoda kosmetyczka i specjalistka stylizacji paznokci. Jej pasją jest pielęgnacja dłoni, manicure, pedicure oraz przedłużanie rzęs. Jako nowa osoba w naszym zespole szybko została doceniona za rzetelność i pasje. Ciągle się szkoli aby rozwijać swoje umiejętności i pracować na najwyższym poziomie.